Manchester Life Role Play

Serwer Manchester Life Role Play PL (ml-rppl) zaprasza!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-05-02 18:09:35

Zangestu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-01
Posty: 2
Punktów :   

Kandydatura na Prezydenta Los Santos

IC:
**chodząc po mieście można zobaczyć dużo ulotek wyborczych.**

Curriculum Vitae:


Imię i Nazwisko: Joan Winslet
Data i Miejsce urodzenia: 10 stycznia 1978r.San Fierro
Adres zamieszkania: Motel Idlewood
Telefon: ***Zamieszczony jest numer telefonu***
E-mail: JoanWinslet@gmail.com((PW))
Życiorys:
Urodziłem się tu, w Los Santos, był to szczęśliwy dzień dla moich rodziców. Dzieciństwa nie pamiętam, gdyż było to moje młode lata. Potem lata podstawówki, które już przyniosły pierwsze wzloty i upadki, pierwsze miłości i kłótnie. Już tam poznałem dużo znajomych, prawdziwych przyjaciół, z którymi do tej pory utrzymuję kontakty. Myślę, że koledzy z owej szkoły pamiętają mnie jako zaufanego i dobrego człowiek. Po latach podstawówki nastąpił czas gimnazjum, liceum, pracy. Moją pasją zawsze było prawo, dlatego ukończyłem owy kierunek. Obecnie posiadam wykształcenie wyższe prawnicze. Odbyłem dużo staży, przeszedłem przez masę kursów, a wreszcie postanowiłem złożyć swoją kandydaturę, na tak zaszczytne miejsce.
L List motywacyjny:


Witam  Szanownych  Obywateli!
Nazywam się  Joan Winslet I pochodzę z San Fierro mam 34 lata. Studiowałem socjologie w San Fierro, dzięki temu zostałem politykiem. W 1993 Wyjechałem do San Fierro i dołączyłem do grona radnych w Los Santos. Potem dołączyłem do firmy adwokackiej w Los Santos, aż nadarzyła się okazja zostaniem Prezydentem Los Santos, po wielu zastanowieniach i przygotowaniach postanowiłem wystartować w wyborach.

Do Obywateli Los Santos!
Drodzy obywatele, myślę, że zaufacie mojej skromnej osobie i zagłosujecie na mnie w obecnych wyborach. Przez czas mojej kadencji myślę, że wprowadzę do Naszego miasta sprawiedliwość. Niżej zamieszczony plan moich zobowiązań, pomoże Wam w dokonaniu decyzji.
- Dofinansowanie organizacji publicznych!
- naprawa dróg!
- rozwój edukacji!
- walka z bezrobociem!
-walki z przestępczością!
Ukończone szkoły:
1966 - 1972 - Szkoła podstawowa nr. 22, San Fierro.
1972 - 1975 - Gimnazjum publiczne nr. 32, San Fierro
1975 - 1979 - Liceum ogólnokszałcące nr. 14, San Fierro
1979 - 1984 - College, profil: Socjologia i stosunki polityczne,  San Fierro
1992 - 1997 - College, profil: Socjologia i stosunki polityczne - studia podyplomowe, San Fierro
Jeden głos na mnie to wielkie korzyści dla Los Santos! Pozdrawiam Joan Winslet

OOC:
Imię i Nazwisko: Łukasz Mikołajczak
Wiek: 13 lat
Zainteresowania:  SA:MP, wszelkie gry typu RPG.
Co wniesiesz do frakcji?: To przedawsztstkim gra wiec na pewno sporo zabawy, ale zabawa ma swoje granice i nie na wszystko pozwole.

Offline

 

#2 2011-05-02 18:12:24

renZo

Administrator

Zarejestrowany: 2011-04-28
Posty: 22
Punktów :   
Admin: Główny ; Na zawsze
Pkt: Poza punktacją

Re: Kandydatura na Prezydenta Los Santos

Przyjęte

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.knhsumcs.pun.pl www.voodooguild.pun.pl www.punxnskins.pun.pl www.poprostupascal.pun.pl www.onlinehogwart.pun.pl